386. Tymczasem: blogowe podsumowanie kwietnia

DSC_0002

Nie czekamy, zabieramy się za podsumowanie kwietnia! W tym wiosennym miesiącu napisałam 10 postów – jeden na 3 dni. Teraz sprawdzę, kiedy było Was na blogu najwięcej, które wpisy miały najwięcej odsłon, a które najwięcej komentarzy.

TOP 3 dni, na których było najwięcej wejść na bloga:

 • 3 kwietnia – 186 wejść,
 • 4 kwietnia – 132 wejścia,
 • 12 i 29 kwietnia – 108 wejść.

TOP 3 postów, które były najczęściej odwiedzane:

TOP 3 postów najczęściej komentowanych:

Najlepszymi postami były „Weryfikacja celów marcowych i nowe cele kwietiowe” oraz „POST NA PIĄTKĘ: 5 dobrych filmów z Courtney Love”. Co ciekawe, uzyskałam w tym miesiącu bardzo dużo komentarzy, jak na niewielką pulę postów. W marcu napisaliście na blogu 653 komentarze, a w kwietniu – aż 830. Tak więc postów było mniej, ale komentarzy więcej.

Jeszcze ze statystyk ogólnych: styczeń – 794 wejścia, luty – 2163 wejścia, marzec – 2550 wejść, kwiecień – 1810 wejść. Pogorszył się wynik o 740 odsłon, chociaż należy pamiętać, że napisałam tylko 10 postów. Jest to jednakże pewne osiągnięcie, bo jak na 10 postów to całkiem niezły wynik. Średnio wejść na blog było 60 dziennie. Dążyłam do tego, by było to 100 odsłon, ale odpuściłam sobie. Na kwiecień obniżyłam poprzeczkę wejść na blog na 50 dziennie, a wyszło 60, więc jest to bardzo dobry wynik i cel został osiągnięty z nadwyżką. W maju znowu będzie tylko 10 postów – i tak cały czas. Poprzeczka 50 wejść dziennie pozostaje.

A jak tam Twoje podsumowanie kwietnia?
Zrobione?
Gotowa/y na maj z nowymi planami?

Reklamy

86 uwag do wpisu “386. Tymczasem: blogowe podsumowanie kwietnia

   1. Osobiście sprawdzam np przez aplikację SERPmojo słowa kluczowe, które mnie interesują i na której mniej więcej pozycji w google jest mój blog. Nowsze wpisy dopiero się pozycjonują, wiec raczej ich tam nie będzie.

    Polubienie

 1. Świetne podsumowanie miesiąca. Ja jakoś nie robię takich postów i sama nie wiem dlaczego. Może jestem za leniwa? Póki co, życzę Ci dalszego rozwoju. Twoja strona jest mega fajna. 🙂

  Polubienie

 2. Mój kwiecień opisałam w swoim wpisie: http://kisielcichocka.pl/podsumowanie-pisarskiego-miesiaca-kwiecien/ i skupiłam się w nim nie na statystykach tylko ogólnych celach. Pytanie do ciebie, czy cele, które sobie założyłaś na ten miesiąc udało ci się spełnić? Czy jednak nad czymś musisz jeszcze popracować? Nie zwiększasz tej poprzeczki 50 wejść dziennie? Czemu? W końcu chodzi o „rozwój”, a nie „stabilizację” 😉

  Polubienie

  1. Czytałam Twoje podsumowanie. Kolejnym moim postem będzie „Weryfikacja celów kwietniowych i nowe cele majowe” – tam przekonasz się, jakie cele spełniłam, a jakie nie. Post będzie już dzisiaj. Co do wejść na blog, raczej chodzi mi o stabilizację w tym przypadku, chociaż słusznie zauważasz, że chodzi o rozwój. Niestety, ale na rozwój bloga nie mam za bardzo czasu.

   Polubienie

 3. Marta Niciejewska

  Super Codziennie do przodu. Ja nie maiłem czasu zrobić jeszcze analizy poniewaz jestem mocno zajęty. Usiąde do tego na weekend.

  Polubienie

 4. Ja też co miesiąc robię podsumowania jednak robię to w „dzienniczku” i mam zamiar raz na rok na podsumowanie roku bardziej je udostępniać bo tak co miesiąc to trochę takie zapychanie. Podziwiam za regularność 😉

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s