376. Tymczasem: blogowe podsumowanie marca

43346c3210c926d281e0e78cd86eee04

Nie czekamy, zabieramy się za podsumowanie marca! W tym wiosennym miesiącu napisałam aż 47 postów, z czego 30 przypadało na 30 Day Open Letter Challenge (klik). Pozostałe 17 były to posty tzw. zwyczajne. Teraz sprawdzę, kiedy było Was na blogu najwięcej, które wpisy miały najwięcej odsłon, a które najwięcej komentarzy.

TOP 3 dni, na których było najwięcej wejść na bloga:

 • 29 marca – 128 wejść,
 • 24 marca – 236 wejść,
 • 16 marca – 252 wejścia.

TOP 3 postów, które były najczęściej odwiedzane:

TOP 3 postów najczęściej komentowanych:

Najlepiej performującym postem był zdecydowanie ten: „Wyglądam jak Marilyn Monroe!”. Uzbierał najwięcej odsłon, tego dnia było najwięcej wejść na blog, a także uzyskał sporo komentarzy (drugie miejsce). Trzeba przyznać, że był mocno kontrowersyjny i odbił się szerokim echem, z czego osobiście bardzo się cieszę.

Jeszcze ze statystyk ogólnych: styczeń – 794 wejścia, luty – 2163 wejścia, marzec – 2550 wejść. Poprawiłam wynik o 387 odsłon, chociaż należy pamiętać, że marzec miał 31 dni, a luty tylko 28. Jest to jednakże pewne osiągnięcie, że ludzi na blogu było więcej niż w poprzednim miesiącu. Średnio wejść na blog było 82 dziennie. Dążę do tego, by było to 100 odsłon, ale to raczej niemożliwe. W kwietniu będzie mniej postów – najprawdopodobniej 10. Więc na kwiecień obniżam poprzeczkę do 50 wejść dziennie. Trzymajcie kciuki!

A jak tam Twoje podsumowanie marca?
Zrobione?
Gotowa/y na kwiecień z nowymi planami?

Reklamy

80 uwag do wpisu “376. Tymczasem: blogowe podsumowanie marca

 1. Aga Matuszyk

  Twoje listy były genialne! 🙂 Bardzo fajnie piszesz – tajemniczo i ciekawie! Gratulujemy wytrwałości i systematyczności. To świetnie, że wyświetlenia bloga poszły w górę! Pozdrawiamy ❤

  Polubienie

 2. Arleta

  Ja chyba z podsumowaniem jeszcze zaczekam, bo blog dopiero 12 kwietnia będzie miał miesiąc, ale jestem ciekawa jak to będzie się kreować 🙂 A Tobie gratuluje i oby tak dalej!

  Polubienie

 3. MATT

  Tak, zrobione i również udaje mi się robić z każdym miesiącem pewien progres. Oby taka tendencja utrzymała się dalej. Gratuluję wspaniałych wyników i trzymam kciuki za dalszy rozwój bloga! 😉

  Polubienie

 4. Nie robię podsumowań miesiąca. Najzwyczajniej w świecie szkoda mi na to czasu. Wolę napisać rzadziej, ale coś konkretnego. 😉 Oczywiście nic przeciwko nim nie mam, ale czas mnie goni coraz bardziej.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s