254. (6) Mój kosmogram – Jowisz – Planeta Dobrodziejstwa

JOWISZ W 9. DOMU
Twoje poświęcenie i poszukiwanie prawdy mogą ponieść cię wokół globu i oczywiście do dalekich zasięgów filozoficznych i religijnych myśli. Twoja kariera może zależeć od twojej potrzeby dojścia zawsze do sedna, esencji, serca każdego pytania.

Z Jowiszem w 9. Domu znajdziesz szczęście, łatwość pracy i generalnie dobry los w takich dziedzinach jak psychologia, religia, filozofia lub inne głębokie przedmioty. Posiadając dobrą intuicję, czystą dalekowzroczność, oddech wizjonerstwa i spokojne, logiczne i optymistyczne usposobienie, mógłbyś otrzymać honory i dystynkcje w religijnych, intelektualnych, akademickich, dotyczących prawa, filozoficznych lub filantropijnych sprawach. Jest prawdopodobieństwo dużej ilości podróżowania i głębokich studiów nad obcymi kulturami. To będzie służyło poszerzaniu twojej intelektualnej perspektywy.

Jowisz w 9. Domu daje spokojne, szlachetne, optymistyczne i uprzejme usposobienie, z religijnymi tendencjami, szeroki umysł i tolerujący opinie innych, ale faworyzujący bardziej ortodoksyjne i ustanowione linie myśli. Osoba jest ceniona w społeczeństwie i zdolna wykonywać prominentne pozycje ww kościele, państwie lub w instytucjach nauczania albo organizacjach charytatywnych. Ta pozycja daje także przyjemność podróżowania, a tym samym bogacenie się. Ale kiedy słaby lub osłabiony przez znak lub aspekt, daje arogancję i możliwość procesów oraz społecznej dyskredytacji. Także ukazuje niebezpieczeństwo podczas podróżowania.

JOWISZ  W LWIE
Pokochasz karierę, która jest kreatywna i ekspresywna. Zawsze pełen energii, jesteś urodzonym performerem i sprzedawcą – ciepły, gwarny i towarzyski. Dumny, masz wewnętrzną potrzebę wyrażania uczuć i emocji wobec innych. Możesz być egocentryczny i może pociągać cię liderowanie, ze względu na wewnętrzne poczucie swojej wartości.

Jowisz w Lwie daje prawdziwie dostojną naturę, miksującą uprzejmość i odwagę, samodzielność i lojalność, powściągliwość i współczucie, łaskę i sprawiedliwość. Wskazuje, w skrócie, wzór doskonałości nie otrzymany nigdzie indziej. Daje obfitość witalności i silny organizm, więc oznacza lidera fizycznie, moralnie i duchowo. Człowiek pragnie pozycji zaufania i odpowiedzialności, im większej, tym lepiej. Zawsze będzie odpowiedzialny i nigdy nie będzie nadużywał zaufania tych, którzy go tam umieścili. Tacy ludzie mają wewnętrzną kulturę i doskonałość. Lubią wszystko, co zdaje się unosić ludzkość, religijnie, szczerze; pewni, że zwyciężą uznanie i sukces w inwestycjach spekulacyjnych. Kiedy Jowisz cierpi we Lwie, człowiek staje się okrutny i zmysłowy, nie normalnie lubiący przyjemność i istnieje możliwość strat przez inwestycje, spekulacje lub hazard.

ASPEKTY
KWADRATURA JOWISZ-PLUTON (94.8)
Możesz utkwić w profesjach, które prowadzą donikąd, jeśli chodzi o personalny rozwój i zmianę. Masz tendecję uciskania siebie w pracach, gdzie nic cię nie dosięga lub dotyka. Rezultatem jest mnogość napięcia, występuje wypalenie, i rzecz staje się od początku. Podczas, gdy trudno ci dotrzeć do swoich wrażliwych terenów, jest duża ważność tego, byś to zrobił. Tworzy się sytuacja, gdzie potrzebna jest terapia lub inna prawdziwa pomoc.

JOWISZ DO MIDPUNKTU KSIĘŻYC/JOWISZ
Okazja, nagroda, rozgłos, sukces.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s